«Ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так наче це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається довкола. Пошук спільної мови з іншими й розуміння, з ким цієї спільної мови навіть не треба шукати; турбота про довкілля, свіжий погляд на закостенілі тези; зв’язок між поколінням;  зрештою, перемога у війні – усе це залежить, насамперед, від кожної конкретної людини» (Вадим Карп’як).

/

Тема цьогорічного 26 BookForum, який відбудеться у Львові
18-22 вересня – «Відшукування причетного». На головний культурний фестиваль країни приїдуть автори з понад 30 країн світу.

Уперше відвідає Україну індійська письменниця Арундаті Рой. Її роман «Бог дрібниць» нагороджено Букерівською премією (1997). З авторкою відбудеться дискусія «про новий роман, громадську діяльність, а ще людську сутність та щастя як акт радикалізму».

Також на цьому Book Forum можна буде зустріти азербайджанського письменника Ельчіна Сафарлі, польського Януша-Леона Вишневського, фіналістку Пулітцерівської премії Еліф Батуман, почути поезію та пісні мовою середньовічних трубадурів, які виконає Аурелія Ассак із Франції та багатьох інших.

https://bookforum.ua

Фото: Ангеліна Голт